OGX Organix – rewitalizujący olejek arganowy – wsparcie dla włosów

ogx.jpgOlejek arganowy jest jednym z popularniejszych olejów stosowanych w przemyśle kosmetycznym. Okrzyknięty płynnym złotem z Maroka zbiera złote medale w każdej dziedzinie związanej z pielęgnacją: zarówno włosów, jak i twarzy oraz ciała. Olej arganowy jest wszechstronny i skuteczny. Gwarantuje spektakularne efekty, jest wydajny i kusi przyjemnym zapachem.

Z tego względu chętnie lansują go firmy kosmetyczne. Warto zwrócić uwagę na te produkty, które zawierają albo czysty olej arganowy, albo wzbogacają go o substancje naturalne, organiczne, niezakłócające jego działania. Takim produktem jest m.in. Renewing Moroccan Argan Oil – OGX od firmy Organix, słynącej z dobrej jakości wydawanych produktów.

Olej arganowy OGX jest zamknięty w przezroczystej, plastikowej butelce o pojemności 100 ml i opatrzonej estetyczną etykietą w kolorze złota.

Jest bardzo wydajny, ponieważ do jednorazowej aplikacji wystarczy niewielka ilość oleju, którą należy wylać na dłoń i delikatnie rozetrzeć, aby olejek się rozgrzał (naturalne olejki lubią ciepło, ponieważ usprawnia to wnikanie zawartych w nich cząsteczką do wnętrza włosów). Olej arganowy OGX nie jest wyposażony w pompkę, więc należy uważać, aby nie wylać zbyt dużej ilości produktu na dłonie i aby nie pobrudzić sobie ubrania. Olejek należy wetrzeć w suche lub w wilgotne włosy – olejek jest naturalny, wić można używać go również do masażu skóry głowy. W ten sposób nie tylko oczyścimy skalp, ale również wyregulujemy poziom sebum wytwarzanego przez skórę oraz odżywimy cebulki włosów. Dzięki temu pukle zaczną rosnąć zdrowe i mocne, przestaną wypadać, a my nie będziemy musiały przejmować się problemem łupieżu i podrażnień skóry głowy.

Olejek arganowy OGX zabezpieczy również pukle przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych i wszelkimi innymi czynnikami atmosferycznymi przyczyniającymi się do niszczenia włosów.

Unikalne właściwości olejku arganowego sprawiają ponadto, że może być on używany do stylizacji włosów: natychmiast dyscyplinuje pukle, ułatwia ułożenie fryzury, a przy tym nadaje kosmykom niebywałego blasku. Olejek arganowy jest produktem, który bez wątpienia powinien znaleźć się na półce każdej kobiety.